Senior Asistencia Manažment - spoľahlivý a dôveryhodný partner
Senior Asistencia Manažment - spoľahlivý a dôveryhodný partner

Naším úprimným želaním je poskytovať vám alebo vašim blízkym asistenciu pri činnostiach, ktoré sú nevyhnutne potrebné pre samostatný život vo vlastnom domove.

Senior Asistencia Manažment je spoločnosť s jednoznačným a zrejmým zameraním na zabezpečenie podpory pre seniorov, ktorá im umožňuje zostať nezávislými a zachovať si kontrolu nad tým kde a ako žijú.

Napĺňame naliehavé a neustále rastúce potreby po prijateľnej domácej starostlivosti a asistencii pre seniorov. Tím Senior Asistencia Manažmentu so svojimi skúsenosťami, znalosťami a pochopením poskytuje starostlivosť a podporu, ktoré sú potrebné pre seniorov a členov rodiny. Pokladáme sa za rozšírenie rodiny. Naše služby prinášajú podporu a uvoľnenie aj samotným členom rodiny, ktorí sú prinútení dlhodobo sa starať o svojich blízkych.

Venujte pár minút k prehliadnutiu našich stránok, aby ste zistili prečo sa rozhodnutie pre Senior Asistencia Manažment môže stať tým správnym riešením pre Vás!

Vedeli ste?
Novinka Asistenčné tiesňové volacie centrum poskytuje službu tiesňovej starostlivosti - distančný dohľad. KONVALINKA - linka, ktorá pomôže
Štatistika 82% seniorov uprednostňuje zostať vo svojom domove pokiaľ potrebujú pomoc alebo starostlivosť?
Štatistika Populácia s vekom nad 80 rokov neustále narastá a 80% z nej naďalej žije vo svojom vlastnom domove alebo s príbuznými?
Štatistika Jedna zo štyroch domácností poskytuje opatrovanie starnúcemu rodičovi alebo blízkemu, čo predstavuje v priemere 20 hodín týždenne poskytovať opatrovanie a asistenciu kedykoľvek je to potrebné.
Štatistika Členovia rodín poskytujú 80% zo všetkých domácich opatrovateľských služieb?